Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen topraksan demir çelik 2010 yılında ELAZIĞIN KARAKOCAN İLÇESİNDE ’de 350 METRE KARE ALANDA ÜRETİME BAŞLADI FİRMAMIZ 2013 YILINDA 10 BİN METRE KARE ALAN UZERİNDE BİN METRE KAALI ALANDA ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR.

Türkiye’nin en büyük ARAC USTÜ EKİPMAN VE MAKİNA İMALATCILARI ARASINDA YER ALMIŞTIR üreticisi ve ihracatçısı olan firma bugüne kadar yaptığı yeni yatırımları ile bugün toplamda 17.000 m2 kapalı alana sahip, birbirine entegre 2 ELAZIĞ KARAKOCANDA üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Dinamik kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren TOPRAK SAN, yurtiçinde kendi organizasyonu ve distribütör ağı ile ülke çapında Türk Sanayisine hizmet etmektedir.

Misyonumuz

Çevreye ve sosyal sorumluluk projelerine duyarlı, dinamik kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı, ülke ekonomisine katkıda bulunan, dünyada gelişen teknolojiyi yakından izleyerek katma değer yaratan ürünler üreten bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Toprak San sürekli gelişen teknolojisi, yüksek performanslı ürünleri ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile Dünya’da basınçlı hava sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

_MG_2882

ilkelerimiz

Yaratıcı ve yenilikçi aracustu ekipman ve makine imalatında sektöründe öncü olmak.

Dürüst ve şeffaf çalışma prensiplerimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Topluma karşı sorumluluk bilincinde olmak ve topluma yarar sağlayacak sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmek.

Adil rekabet ilkeleri içinde hareket etmek.

Bizimle İletişime Geçin

İletişim
Back to Top